O firmie

O firmie - Niedzielski

Niedzielski
Zaufanie i jakość

Jesteśmy rodzinną firmą, od lat cieszącą się zaufaniem Klientów, a zawdzięczamy to solidności i rzetelności. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej jest gwarancją fachowych usług i starannego wykonania powierzonych prac. Jesteśmy partnerem odpowiedzialnym i sumiennym. Oferowane przez nas materiały budowlane są wysokiej jakości, a opał z naszego składu - najlepszego gatunku. Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej firmy. Nie zawiedziemy Państwa zaufania!

Bogaty asortyment
składów Niedzielski

Opał z polskich kopalni
Opał z polskich kopalni

W naszym składzie opału znajdziecie Państwo szeroki asortyment najlepszej jakości materiałów, od miału, węgla kamiennego, węgla kruszonego, po ekogroszek, groszek i pellet.

Piasek i żwir
Buduj z Niedzielskim!

W naszym składzie znajdziecie Państwo mareriały budowlane, które posłużą do postawienia domu, jego otynkowania, wybudowania garażu czy pomieszczenia gospodarczego. Posiadamy także materiały do wyrównywania podłoży oraz tworzenia ogrodów i parków.

Usługi budowlane
Wykopiemy to i przewieziemy

Oferujemy fachowe usługi budowlane, od wykopów pod wszelakiego rodzaju przyłącza (gazowe, kanalizacyjne, elektryczne i inne) poprzez niwelację terenu, odwodnienia, melioracje czy drenaże. Zajmujemy się także systemami nawadniającymi ogrody, parki oraz ich oświetleniem i ogrodzeniem. Kładziemy światłowody, zakładamy ogrodzenia systemowe. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Dysponujemy własnym sprzętem. Koparką, koparko-ładowarką oraz wywrotkami o różnym tonażu.